KATEGORİLER

ARŞİV

SON İZLEDİKLERİNİZ


Bugün Hava Nasıl?

Mevsimler hayatımızı nasıl etkiliyor? Gelin birlikte küçük bir keşfe çıkalım. Farklı hava olaylarında doğada neler oluyor, mahallemizde neler değişiyor, birlikte öğrenelim.

  • 20.03.2023
  • 2269
Görüntülemek için kitaba tıklayın.

Okul öncesi ve ilkokul kademelerine yönelik olarak hazırlanan kitap çocukları dört mevsim boyunca bir yolculuğa çıkarıyor ve farklı hava olaylarında çevrelerinde neler görebileceklerini, doğada nelerin değiştiğini anlatıyor. Millî Eğitim Bakanlığı iş birliği ile hazırladığımız “Bugün Hava Nasıl?” kitabı çocukları mevsimlerle tanıştıracak, farklı canlı türlerini tanımalarını sağlayacak ve yaşadıkları yerde farklı hava olaylarını takip edebilmeleri için heveslerini artıracak.

Penceremizden her gün gördüğümüz gökyüzünde neler oluyor? Hava olayları doğayı ve yaşamımızı nasıl etkiliyor? Bu soruları çocuklar keşfederken siz büyüklerin de onlara eşlik etmesini diliyoruz.


Yorumunuzu eklemek için giriş yapın

ADRES

TEMA Vakfı Halaskargazi Mah. Halaskargazi Cad.
No:22 Kat:5-6-7-8 Pk:34371 Şişli / İstanbul

© 2023 TEMA
Bu portal, Millî Eğitim Bakanlığı iş birliği ile TEMA Vakfı tarafından hazırlanmıştır. Portaldaki tüm içerik TEMA Vakfı tarafından oluşturulmuş olup tüm hakları TEMA Vakfı’na aittir.
Kopyalanamaz, çoğaltılamaz, içerikten bölümler hak sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz.